CZERWIEC

01.06.- Wycieczka do Nadleśnictwa Jabłonna- warsztaty edukacyjne- klasa IIa, IIb

01.06.- Warsztaty filmowe oraz projekcja filmu animowanego „Dom” KINOTEKA- klasy Ia, Ib, IIc, IId, IIe, IIIa, IIIb, IIId

01.06.- "Lekcja wf-u na trampolinach" Hangar 646- klasa IIIc

05.06.- Wycieczka na Kurpie do Kadzidła - klasa IIe

07.06. - Wycieczka po Warszawie- klasy Ia ,Ib

13.06. - Wycieczka do muzeum Marii Curie – Skłodowskiej. Uroczyste pożegnanie klasowe w restauracji Honoratka.- klasa IIId

MAJ

05.05.- Zajęcia o lesie- Park Leśny Bemowo- klasa Ib, IIe

11.05.- Warsztaty ekologiczno – stolarskie w Centrum Edukacji Technicznej PINOKIO- klasy Ia, Ib

11.05.-12.05.- Wycieczka dwudniowa "Szlakiem Piastowskim"- klasy IIIa, IIIb

15.05.-16.05.- Wycieczka dwudniowa do Torunia- klasy IIIc, IIIe

18.05. - Całodniowa wycieczka do Żelazowej Woli- klasa IIId

17.05. - Wyjście do Teatru Capitol na przedstawienie "Doktor Dolittle i jego zwierzęta"- klasa IIc

19.05.- Wycieczka na Kurpie do Kadzidła- klasy IIa, IIb

23.05. - Wycieczka do Młyna Gąsiorowo na lekcję "Od ziarenka do bochenka"- klasy IIc, IId

24.05. - Wycieczka do Wodociągów - klasa IIe

KWIECIEŃ

03.04.- Wycieczka do Fabryki Fogiel- " Stroiki wielkanocne"- klasy IIIc, IIIe

07.04.- Wycieczka do Fabryki Misiów- klasa IIe

25.04.- Lekcja w Zamku Królewskim "Warszawa w obrazach Canaletta"- klasy IIIa, IIIb

28.04.-Wolskie Centrum Kultury " Florka w sieci"- wszystkie klasy III


MARZEC

03.03.- wycieczka do Castoramy – warsztaty techniczne - klasa IIId

06.03.- Lekcja w Zamku Królewskim „ Na tropie Zamczaków”- klasa Ia

06.03.- Lekcja w Zamku Królewskim „Skarbiec króla Jegomości”- klasa Ib

09.03- Lekcja w Zamku Królewskim " Paź w służbie Jegomości"- klasy IIIc, IIIe

09.03. - Teatr Rampa "O dwóch takich co ukradli księżyc" - klasy IIa,IIb,IIc,IId

24.03.- Lekcja biblioteczna w Bibliotece Publicznej "Zwierzęta chronione w Polsce"- klasa IIe

31.03. - Zwiedzanie Teatru Wielkiego i Starego Miasta w Warszawie- klasy IIa,IIb

31.03. - wycieczka do lasu pod opieką Przedstawiciela Lasów Miejskich- klasa IIId

LUTY

03.02.- Spektakl „Różnorodność kultur mieszkańców Europy” kino LUNA -klasy Ia,Ib

06.02. - Ośrodek Edukacji Technicznej PINOKIO - "Zegary z zabawą karnawałową"- klasy IIc,IId

07.02.- Ośrodek Edukacji Technicznej PINOKIO - "Zegary z zabawą karnawałową"- klasy IIIc,IIIe

08.02.- Ośrodek Edukacji Technicznej PINOKIO -"Zegary z zabawą karnawałową" - klasa IIe, IIId

09.02.- Wycieczka do Lotniczej Jednostki Wojskowej na Okęciu - samoloty i śmigłowce wojskowe, ratownicze, transportowe - klasy IIc,IId

STYCZEŃ

11.01.-Wycieczka do Fabryki Bombek Fogiel w Warszawie- klasy IIIa, IIIb

17.01-Lekcja w Muzeum Archeologoicznym "Życie w epoce kamienia łupanego" oraz warsztaty lepienie z gliny- klasy IIIa, IIIb

18.01.-Spektakl „Jaś i Małgosia”- Sala widowiskowo – kinowa WAT - klasy Ia,Ib,IIe

26.01. -Wyjście do Teatru Rampa na przedstawienie "Wanna Archimedesa" - klasy 2a, 2b, 2c, 2d

31.01.-Zwiedzanie Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej- klasy 3c,3e

GRUDZIEŃ

01.12. - Wyjście do Multikina Wola Park na film "Dzieci z Bullerbyn" - klasy 2c,d,e oraz 3b i 3c

02.12. - Wyjście do Multikina Wola Park na film "Dzieci z Bullerbyn" - klasy 2a,b oraz 3a,d,e

08.12. - Wyjście do kina LUNA na spektakl kukiełkowy "Zuzia i jej misja"- klasa Ia i Ib

15.12. - Wyjście do DK"Świt" - "Opowieść wigilijna"- klasy 3a, b,c,d,e i 2 e

LISTOPAD

03.11. - Muzeum Wojska Polskiego "Dlaczego świętujemy 11 listopada?"/"Kto Ty jesteś, Polak mały" - polskie symbole narodowe"- klasy IIIc i IIIe

09.11. - Wyjście do Teatru Imka - musical "Królowa Śniegu"- klasy I i II

10.11. - Teatr ROMA "Alicja w krainie czarów"- klasy III a,b,c,d,e

10.11. - Muzeum Archeologiczne "-Zajęcia muzealne "Lepienie z gliny"- klasa IIe

17.11. - Muzeum Archeologiczne "Życie ludzi w epoce kamienia"- klasa IIIa i IIIb

18.11. - Wycieczka do Fabryki Bombek Fogiel - klasy IIa i IIId

22.11. - Wyjście do Teatru Imka - musical "Królowa Śniegu"- klasy III a,b,c,d,e i oddział "0"


PAŹDZIERNIK

03.10. - Wycieczka do Młyna Gąsiorowo na lekcję "Od ziarenka do bochenka" - klasa Ia i Ib

14.10. - Warsztaty filmowe w Kinotece oraz film "Mały Książe"- wszystkie klasy II i III

14.10. - Ślubowanie uczniów klasy Ia i Ib

19.10. - Wycieczka do Fabryki Bombek Fogiel - klasa IIIc i IIIe

21.10. - Wycieczka do Biblioteki Publicznej nr 113 na lekcję o J. Korczaku- klasa IIe

28.10. - Wycieczka do Biblioteki Publicznej nr 113 na lekcję o J. Korczaku- klasa IIa

WRZESIEŃ

05.09. - Wycieczka do Kadzidła na Kurpie - klasy IIc i IId

07.09. - Wycieczka do Żelazowej Woli - klasy IIa i IIb

08.09. - Castorama w Wola Parku - Warsztaty: gatunki i obróbka drewna, wykonanie zabawki z drewnianych elementów- klasa IIc

13.09. - Wycieczka do Młyna Gąsiorowo na lekcję "Od ziarenka do bochenka" - klasy IIIa i IIIb

14.09. - Wycieczka do Młyna Gąsiorowo na lekcję "Od ziarenka do bochenka" - klasa IIe

23.09. -Wycieczka do Młyna Gąsiorowo na "Gąsiorowskie kapuśniaki"- klasa IIIc i IIIe

15.09. - Castorama w Wola Parku - Warsztaty: gatunki i obróbka drewna, wykonanie zabawki z drewnianych elementów- klasa IId

30.09. - Castorama w Wola Parku - Warsztaty: gatunki i obróbka drewna, wykonanie zabawki z drewnianych elementów- klasa IIId




czwartek 29 marca 2012 - 19:14:26 by admin1
Zapisane w Różne |     Wersja do druku  



Pogoda na jutro